Fotogrāfijas uz audekla

Ikvienam patīk fotogrāfijas

Ir grūti atrast māju, kurā nebūtu redzama neviena fotogrāfija. Tas var būt ģimenes locekļa snaps; skaista ainava; kāds orientieris, kuru kopā ar ģimeni apmeklējāt atvaļinājumā; vai draugu un dārgo cilvēku fotogrāfijas. Tā var būt īpaša gadījuma fotogrāfija, ļoti mīlēts mājdzīvnieks vai pat veca ģimenes fotogrāfija.

Cilvēki izmanto fotogrāfijas, lai rotātu ne tikai savas mājas, bet arī kā biroja dekoru priekšmetus. Mērķi atšķiras no dekoratīvās līdz reklāmai līdz iedvesmojošai, kas atbilst darba vietas gaisotnei.

Kā glezna

No otras puses, audekls gadsimtiem ilgi ir saistīts ar glezniecību. Vienkārši sakiet “audekls”, un pirmās lietas, kas nāk prātā, ir krāšņas eļļas gleznas, kas karājas pie sienas mākslas galerijās un muzejos visā pasaulē.

Tagad tikai padomājiet: kā būtu, ja jūs varētu pārsūtīt savas fotogrāfijas uz audekla un parādīt tās uz savas mājas sienām? Vai tā nebūtu lieliska ideja? Audekla rūtainā tekstūra piešķirtu fotogrāfijām māksliniecisku malu, kas estētiski ir daudz pārāka par plakātu vai apdruku uz fotopapīra, vai ne?

Augsta elegance

Laipni lūdzam fotogrāfiju pasaulē uz audekla! Tā ir senās pasaules šarmu, izcilas meistarības un vieglas elegances valstība. Tāpat kā oriģinālā eļļas glezna, arī uz audekla iespiesta fotogrāfija nomierina jūsu prātu, kad to aplūkojat.

Nav brīnums, ka fotogrāfiju audekla izdrukas ir dusmas. To vada salīdzinoši jauna tehnoloģija, un tā rotā mākslas mīļotāju mājas visā pasaulē. Augstas kvalitātes oriģinālu mākslas darbu audekla izdrukas var būt vistuvāk reālajai lietai par nenozīmīgu cenas daļu. Tomēr tam ir gandrīz tāda pati ietekme uz skatītāju.

Process

Nesenā pagātnē mākslas darbu iespiešana ir guvusi milzu panākumus, īpaši attīstot augstas kvalitātes tintes druku. Krāsu sublimācijas printeri ir vēl viena izmantotā drukas tehnika.

Lielākas digitālās fotogrāfijas un datoru programmatūras iespējas ir palīdzējušas palielināt fotoattēlu izšķirtspēju. Tajā pašā laikā izcilas tehnoloģijas digitālās drukas jomā augstas kvalitātes lielformāta printeru veidā ir paplašinājušas tās darbības jomu. Attēli tiek koriģēti ar krāsu, mainīti to izmēri, piešķirts vēlamais efekts un gatavs drukāšanai.

Drukājot uz audekla, tiek izmantoti šie tehnoloģiskie uzlabojumi, lai nodrošinātu satriecošus rezultātus. Tagad no parastām izdrukām ir iespējami daudz lielāki palielinājumi. Attēlu drukāšanai uz audekla tiek izmantoti augstas precizitātes arhīva kvalitātes tintes komplekti, kuru pamatā ir krāsvielas vai pigmenti.

Kad apdruka ir beigusies, tā ir pārklāta ar apdares materiālu, lai padarītu to izturīgāku un izturīgāku pret skrāpējumiem. Tad audekls tiek izstiepts ap koka rāmi. Gatavais produkts izskatās tāpat kā uz rāmja piestiprināta glezna uz audekla.

Mediji

Audekla fotoprinteri kā substrātu izvēlas dažādus audekla audumus. Vislabākā kvalitāte ir 100% kokvilna. Apdare ietver matētu, spīdīgu un ūdensizturīgu. Atkarībā no jūsu vēlmēm un budžeta varat iecienītās fotogrāfijas drukāšanai izvēlēties praktiski jebkura izmēra audumu, pat 60 “platu.

Priekšrocības

Pieejams
Mākslas formai, kas ir tik uzkrītoša, audekla fotoattēlu izdrukas ir pārsteidzoši pieņemamas cenas. Lielākajai daļai cilvēku pat oriģinālās gleznas kopija varētu būt diezgan dārga, nemaz nerunājot par labi pazīstama mākslinieka gleznu. Audekla fotoattēlu izdrukas piedāvā lētu alternatīvu tiem, kurus aizrauj māksla.

Turklāt audekla fotoattēlu druka ļauj eļļas gleznai piešķirt iecienītāko fotogrāfiju izskatu – tās, kurām jums ir īpaša nozīme.

Plaši pieejams – pat tiešsaistē
Lai arī tas ir diezgan eksotisks, jums nav jādodas uz mākslas galeriju, lai fotoattēlus drukātu uz audekla. Jau tagad visā pasaulē ir liels skaits audekla drukas ražotāju. Ja nejauši jūsu pilsētā nav neviena, jums vienmēr ir iespēja pasūtīt audekla fotoattēlu druku tiešsaistē.

Viss, kas jums jādara, ir augšupielādēt saprātīgas kvalitātes fotogrāfijas šāda pakalpojumu sniedzēja portālā. Printeris darīs visu, ieskaitot drukas nosūtīšanu uz jūsu adresi.

Dažādi formāti
Audekla fotoattēlu izdrukas var izgatavot gandrīz no jebkura formāta. Tas var būt no jūsu vecās ģimenes fotogrāfijas, bērna zīmējuma, no veciem negatīviem vai slaidiem – praktiski no visa, ko var fotografēt vai skenēt.

Lieliski kā dāvanas
Audekla fotoattēlu izdrukas ir lieliska iespēja dāvināt jums svarīgiem cilvēkiem. Tas ir piemērots gandrīz jebkuram gadījumam – dzimšanas dienās, jubilejās, mājsaimniecībās utt. Fakts, ka to var personalizēt, tikai palielina tā piemērotību kā dāvanu priekšmetu.

Elastīgums
Tā kā audekla fotoattēlu drukāšana ir balstīta uz digitālajām tehnoloģijām, tā var izmantot plašu programmatūras klāstu, lai iegūtu precīzu vajadzīgo izskatu un izmēru. Jūsu fotoattēlus var palielināt, kombinēt, piešķirt īpašus efektus, uzlabot krāsas un tā tālāk, tāpat kā digitālo fotoattēlu izdrukas, izmantojot pro līmeņa attēlu rediģēšanas programmatūru.

Atbildēt