Personalizētu audekla izdruku izveide

Audekla izdrukas šobrīd ir liels bizness, un tūkstošiem cilvēku Lielbritānijā ikdienā pārdod par dāvanām. Nesenais popularitātes pieaugums tādu mākslinieku vidū kā Endijs Vorhols un ielu mākslinieks Benksijs ir ļoti ietekmējuši dizaina un modes tendences, jo daudzi labākie interjera dizaineri savos dizainos izmantoja Canvas Prints. Šis popularitātes pieaugums ir pamudinājis daudzus kļūt radošiem un izmēģināt savus spēkus, veidojot savu personalizēto Canvas Wall Art. Šis raksts palīdzēs jums veikt 4 vienkāršas darbības, lai arī jūs varētu izveidot fantastiskus audekla izdrukas.

1. solis: Izvēlieties un Attēls

Iespējams, vissvarīgākais solis, veidojot savu personalizēto audekla druku, ir pareizā attēla izvēle. Izvēloties fotogrāfiju, lai pārveidotu to par audekla druku, jums jāuzdod sev daži jautājumi. Vai jūsu fotogrāfija ir tāda, kuru priecāties redzēt ikdienā? Vai tas derēs jūsu mājas dekoram? Vai tā ir pietiekami augstas kvalitātes, lai attaisnotu naudas tērēšanu, lai to pārveidotu par brīnišķīgu audekla druku? Ja atbilde uz visiem jautājumiem ir “Jā!” pēc tam pārejiet pie 2. soļa. Ja jūs cīnāties par idejām, bet patiešām vēlaties savai mājai pievienot audekla druku, tad populārās idejas ietver: ģimenes fotogrāfijas, mājdzīvnieki, ainavu fotogrāfijas, vaļasprieki un intereses. Kad jums ir attēls vai fotogrāfija, varat to vēl vairāk personalizēt, pielāgojot un rediģējot, izmantojot datora programmatūru, piemēram, PhotoShop. Būdams radošs, jūs varat sasniegt pārsteidzošus rezultātus, un labākais ir tas, ka tas būs pilnīgi unikāls!

2. darbība: izdrukājiet attēlu

Jūsu nākamais solis acīmredzami ir, lai jūsu fotoattēls vai attēls tiktu izdrukāts uz audekla. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir nogādāt attēlu tuvākajā specializētajā poligrāfijas uzņēmumā, kurš dažu stundu laikā jūsu attēlu drukās uz augstas kvalitātes audekla. Tomēr, atkarībā no audekla lieluma, šo soli ir iespējams veikt arī mājās, taču jums būs nepieciešams printeris, kas spēj drukāt uz audekla. To var pārbaudīt, atsaucoties uz savu printeru ražotāja rokasgrāmatu. Jums būs jāiegādājas arī dažas audekla vai poli audekla lapas, uz kurām drukāt. Uzmanīgi izlasiet printera rokasgrāmatu un izpildiet darbības, kas palīdzēs jums iestatīt drukāšanu uz audekla. Kad druka ir pabeigta, pirms turpināt 3. darbību, jāgaida, līdz tinte ir pilnībā izžuvusi.

3. solis: stiept un rāmis audekls

Tagad par tehnisko bitu, kad jūsu audekla izdrukas ir izžuvušas, jums tās jāpastiepj un jāierāmē. Audekla izdrukas tradicionāli tiek izstieptas virs koka rāmja, tas notur audumu stingri un nodrošina vienmērīgu un profesionālu izskatu. Audekla izstiepšanas atslēga ir noturēt audeklu stingri, jūs varat iegādāties rīku, kas to palīdzēs. Kā etalons, pareizi izstiepjot, audekla apdrukai pieskaroties vajadzētu izklausīties kā bungas. Atkal jūs varat aizvest savu audeklu pie profesionāļa, kurš to varēs izdarīt jūsu vietā. Tomēr, ja jūtaties radoši un vēlaties to izdarīt pats, tas ir iespējams, taču tas var prasīt praksi. Uzmanīgi salieciet audeklu ap savu koka rāmi, izmantojot štāpeļšķiedrām, vienu audekla pusi piestipriniet pie rāmja. Pēc tam, izmantojot īpašas audekla knaibles, cieši pievelciet audeklu un atkal nostipriniet, izmantojot skavas pistoli. Kad tas ir nostiprināts no visām pusēm un audekls ir stingrs, pārklājiet skavas ar spēcīgu maskēšanas lenti, lai iegūtu kārtīgu apdari. Pēc tam jūs varat izvēlēties ierāmēt savu audeklu vai atstāt to tādu, kāds tas ir, un pakārt to. Kadrējums izskatās lieliski, ja jūsu attēlam ir māksliniecisks raksturs, taču daudzi dod priekšroku mūsdienīgam bezrāmja audekla drukas izskatam.

4. solis: pakārt audekls

Beidzot ir pienācis laiks pakārt savu jauno audekla fotoattēlu druku. Gatavā Canvas Wall Art iekāršana ir vienkārša, tāpat kā jebkuras citas gleznas vai spoguļa pakāršana. Ir daudz efektīvu metožu. Varat izmantot gleznu piekarināmo komplektu, spoguļu plāksnes vai 3M komandjoslas, kuras visas ir viegli pieejamas jebkurā cienījamā D.I.Y veikalā. Visgrūtāk pakārt savu audekla druku būs izvēlēties perfektu vietu, kur parādīt savu jauno, fantastisko Canvas sienas mākslu!

Atbildēt